Zajímá tě co vydrží tvůj comp? Chceš vidět ty nejpotrhlejší nápady? Tak to jsi tu správně. NERUČÍM ZA ZNIČENÍ PC KOMPONENT ale ,,Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo..." podle toho se řídím buď to bouchne nebo ne :)

Listopad 2011

Novinky

16. listopadu 2011 v 17:39 | hosek |  Svět počítačů
Rozhodl jsem se napsat novinky ze světa PC.

Mozilla stále vydává nové verze v době psaní článku je Firefox 8 což se může hned změnit. Teď už to není jak bylo milion aktualizací na verzi 3. Asi se řídí Googlem. Ten taky vydává spousty nových verzí chromu. Já jsem starej Mozillák takže prdím na Chrome, Operu jestli se vám líbí klidně si to používejte ale já rád mozillu. A na závěr víte k čemu je IE ? No přece ke stažení jiného prohlížeče :D.

Ceny hardisků rapidně stoupají a to díky povodním co byly v Thajsku. Takže výroba klesla, ceny stoupají vzhůru jak balonek ve vodě a já se raduju že mám novej disk. A opravdu 320 GB jste jednu dobu koupily za cenu do 1 000,- a dnes? Nejlevnější stojí skoro 2 500,-... Pokud se ptáš co má Thajsko společnýho s tvým diskem tak dost vyrábí se tam (většina).

Vyšel Battlefield 3. Já jsem hrál betaverzi ale na placenou nějak nemám, tak jsem se po zavření bety uspokojil na 2. Batko má krasnou grafiku, novej engine, zbraně, mapy a mnoho dalšího. Doporučuji zahrát ale před tím otestovat svůj comp jestli to utáhne na webu nVidie pokud máš ATI tak ti asi neporadím.

Brzy vyjde Need For Speed: The Run. Co jsem četl tak prý budete mimořádně zadlužení. To znamená že po vás jde gang a poldové, ale na štěstí najdete závody přes celou ameriku. Pojedete pouští, sněhem a normální krajinkou. Chvilku prej aji vyleze z vozíku a budete jim zdrhat aji pěšky. Hra běží na stejným enginu jako Battlefield 3 (Forstbite 2) takže to bude fakt mazec.

Kdyby jste vyděli v jakej podmínkách píšu tento článek tak se asi po*erete smíchy. Z repráku mi chrčí AC/DC a na stole mám dvě myšky a klávesnice. Proč? Protože mám pod stolem další comp. Oba mám připíchlí na jeden monitor a pomocí ENTERU na monitoru si přepínám. Teda pořádnej šok přejít z Windows 7 na XP, ale to je život :).