Zajímá tě co vydrží tvůj comp? Chceš vidět ty nejpotrhlejší nápady? Tak to jsi tu správně. NERUČÍM ZA ZNIČENÍ PC KOMPONENT ale ,,Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo..." podle toho se řídím buď to bouchne nebo ne :)

Říjen 2011

Vysvětlení

24. října 2011 v 17:37 | hosek |  O webu
Jen tak mě napadlo, že se možná někteří z Vás ptají, proč když se tak vyznám v compech tak proč nejsem na své doméně? No money... Česky nemám prachy na svou doménu a když už tam za tím pc-project něco musím mít tak proč ne blog.cz přívětivé prostředí k tomu hafo volného místa a hlavně se nemusím starat kam něco uložit. Napíšu a dám "Hned zveřejnit" a mám to. Nemusím nikde nic uploadovat ani nic jiného. A ještě k pc-project, kámoš říkal že možná sežene nějakou kraksnu na tuning... To by bylo prej je to stavěný na Win 2000 (asi 300 MB ram a Pentium III) tak by to byla sranda trochu vytáktnout jestli to bude možný. A taky po přečtení tohoto článku jsem našel svou chybu... Musím víc psát na mojem SideWinderu X4. Holt jsem víc psal ve škole a teď se mi pletou písmenka vedle sebe...

Historie Windows

8. října 2011 v 16:33 | hosek |  Svět počítačů
Na YouTube se mi podařilo najít krásně zpracované video o historii Windows. Video "Celý článek"

Zemřel Steve Jobs

6. října 2011 v 17:32 | hosek |  Svět počítačů
Je to tak zemřel Steve Jobs. Po několika letech boje s rakouvinou slinivky zemřel ve věku 56 let. Lidé na celém světě dávají svíčky k obchodům Apple Store.
"Apple ztratil vizionáře a tvůrčího génia, svět ztratil úžasného člověka. Ti z nás, kdo měli to štěstí Steva Jobse poznat a pracovat s ním, ztratili milého přítele a inspirujícího učitele. Steve po sobě zanechal firmu, jakou mohl postavit jen on, a jeho duch bude navždy základem Applu," Toto dnes píší na webu applu. Myslím že tyto řádky není třeba ničím doplnit.

Web Applu je dnes na jeho počest:

Prosklená bočnice

4. října 2011 v 19:09 | hosek |  Projekty
Moje case se mi zdála trochu nudná. Nikde nic jen pár otvorů pro větráky. Jelikož mám eurocase a několik podobnejch skříní jsem už měl (né několik ale 1), tak jsem vzal jednu bočnici (ano je to ta skříň z minulého článku "Můj supr tuning case") a rozhodl jsem se udělat z ní prosklenou.