Zajímá tě co vydrží tvůj comp? Chceš vidět ty nejpotrhlejší nápady? Tak to jsi tu správně. NERUČÍM ZA ZNIČENÍ PC KOMPONENT ale ,,Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo..." podle toho se řídím buď to bouchne nebo ne :)

Srpen 2011

Google+

23. srpna 2011 v 10:58 | hosek |  O webu
Jsem na Google+ (dále G+). Kdo budete chtít pozvánku na G+ stačí napsat do komentů vaši e-mailovou adresu a já vám zašlu pozvánku. G+ zatím běží v Beta verzi, ale už teď je super. Pro Vás jsem jen na G+ svůj FB vám dávat nebudu (prozatím :)).

Opět Windows 7

17. srpna 2011 v 19:40 | hosek |  Svět počítačů
Doopravdy nemám nové PC s Win 7 (že tady o tom furt píšu). Pro mě nová pro některé možná ne funkce když zmáčknete Win (na klávesnici klávesa s tou vlaječkou) + Tab tak získáte nádherný náhled na plochu. Držením se nonstop přepíná a mačkáním přepínáte po jednom (mělo by fungovat aji u Vist).Windows 7 - video

17. srpna 2011 v 8:19 | hosek |  Svět počítačů
Celou dnešní noc jsem uploadoval tohle video (já nevím přesně kolik ale asi 3 hod. já při tom spal...), tak si ho pořádně užijte a dokoukejte ho celý. Jinak mám dobrou tapetu co? Stahujte tadyhle.

Windows 7

16. srpna 2011 v 20:10 | hosek |  Svět počítačů
Ano, já doporučuju Windows 7. Tento článek mě napadlo po přečtení těch pitomejch názorů na novinky.cz . Tento článek je převážně pro majitele Windows XP a starších ale i ty s těma sedmičkama si to můžeš přečíst :D.

RuneScape

9. srpna 2011 v 20:21 | hosek |  Hry
Ano díky této hře jsem zde celkem dlouho nic nenapsal...připravte se na jsště vetšího žrouta času. Ano, to vše je RuneScape. Je to MMORPG hra. Hrajete ji plně přes internet (před pár lety když jsem se o tom dozvěděl mě fascinovalo že ten obraz de přes net), stačí comp střední no spíš vyšší střední třídy, jinak si tak pěkně nezahrajete (jde poznat že mě o trochu víc zatím bere hardware než software). V této hře normálně expíte a jste čím dál tím lepší. Jak logické, že? Máte tady různé skili (zase říkám nejsem angličtinář) např.: Combat (Attack, Defence, atd.), Mining, Fishing, Crafting, RuneCrafting, atd.. Já si můžu tuto hru je vynachválit máte tady různé úkoly (musíte dojít tam a tam, někoho zabít). Já vlastně nevím proč mě tak baví možná kvůli Miningu nebo Combatu (drtím všechny booty bez rozmyšlení :D), nebo taky že si dávám hranice koho chci dohnat např.: znám borce co má combat lvl 50 tak si machroval až mám Combat lvl 53 :D. Když budete něco hledat tak zajděte sem, tento web má plnou podporu JAGEX Ltd. (tvůrce hry) já osobně doporučuju přečíst toto. Nejlepší je to že tam hraje kupa lidí, na runescape.com jsem se dočetl že tam je online asi 107 000, což celkem ujde na čas kdy to píšu (můj odhad registrovanejch bude asi tak 1 - 2 miliony /odhad určitě blbej, moc nízkej/). Jínak moji racenzi této hry na mém blogu najdete zde a druhej díl zde (sry za hrubky už je to dáááávno co jsem to psal) a tehdejší novinky tadyhle. Okoukněte hlavně ty obrázky. Pokud bude někdo mít zájem může napsat do "Zpráva autorovi" a já mů ze začátku trochu pomůžu. Ještě pro debili potřebuješ JAVU, šak ono tě to vyzve ale aby ses nedivil že to nejde po odinstalaci JAVYčky.
Tak se zaregistruj otevře se ti mega svět free světa (zlomek toho pro membery). Platit se vyplatí až od combat lvl. tak asi 70 dřív je to na nic. Češi hrajou na worldu 35 (samozřejmě ne všichni).