Zajímá tě co vydrží tvůj comp? Chceš vidět ty nejpotrhlejší nápady? Tak to jsi tu správně. NERUČÍM ZA ZNIČENÍ PC KOMPONENT ale ,,Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo..." podle toho se řídím buď to bouchne nebo ne :)

Lineaage II

12. července 2011 v 1:07 | Kulatá krychle |  Hry
První a nejdůležitější věc… NEHRAJTE TO. Teda, nechal jsem se unést, nehrajte to, pokud nechcete závazek na celý život v podobě časužroucí hry.

Dobře, říkejte si, že vy nejste závislák, pařan, že vy se dokážete hry zbavit když si zamanete, ale věřte mi, že k Lineage dřív či později vrátíte.
Nechci pořádně recenzovat, upřímě pořádně to neumím a ani nechci. Však musím podotknout že hrou vás provází megalomanství korejské MMO, s blyštivými pro někoho možná až kýčovitými zbraněmi, brněním. MMO s nespočtem krásných lokalit a pro mě grafikou daleko hezčí než má například slavné WoW. Systém classů a postupného rozvíjení zaměření a podobně se mi také velmi líbí. Hudba je výborná, ale občas ji přec rádi vypnete. Co bych na této hře opravdu vyzdvihnul je důležitost teamplaye, taktizování.
Naopak já bych za nevýhodu označil to, že budete muset obětovat spoustu času, pokud se někam chcete dostat. Dále taky složitost hry, spousta možností vylepšování a všeho možného, mělo by to být samozřejmě dobře, ale hra mi někdy přijde až příliš rychlá, chaotická a překombinovaná. A ač systémové požadavky nejsou vysoké tak si se slabým počítačem zrovna dvakrát nezahrajete, díky velké potřebě bufferů.
Hra má samozřejmě jako každá jiná své pro a proti, ale pokud jste podobné nátury, tak vám můžu slíbit že vám k ní "přiroste" srdce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama